درباره ما

درباره ما

کارمانیا جوش فروشگاه اینترنتی ابزار و یراق آلات که زیر مجموعه هولدینگ بزرگ کارمانیا جوش باستان با شماره ثبت 13358 به ثبت رسیده است می باشد که در حوزه فروش انواع ابزار آلات صنعتی فعالیت می کند.

کارمانیا جوش از کجا شروع شد؟

چندین سال فروشگاه ابزار الکترود علیزاده در یکی از فروشگاه های بازار ابزار ایران در کرمان به کار فروش ابزارآلات و تجهیزات صنعتی مشغول بودد و ابزار و تجهیزات کارخانجات و شرکت های تولیدی را تامین می کرد. در همین سالها بود که ایده راه اندازی یک سایت فروش ابزار شکل گرفت و پس از تحقیق و جستجو از نحوه انجام این کار و چگونگی آن بالاخره کارمانیا جوش در سال 1400 به طور رسمی کار خود را به عنوان یک سایت اینترنتی ابزار آغاز کرد و در کنار کسب و کار سنتی و مغازه ایی به گسترش محصولات و کسب کار اینترنتی اقدام نمود و هم اکنون یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ابزار می باشد.

راه اندازی سایت کارمانیا جوش

ما در هنگام شروع با چالش هایی مواجه بودیم و در ابتدا در کارمانیا جوش خرید محصولات از طریق تلفن انجام می شد اما ویژگی های منحصر به فرد کارمانیا جوش باعث شد که به سرعت به عنوان یک سایت مجبوب برای کاربران تبدیل شود. ویژگی هایی از قبیل سایت اینترنتی فروش ابزار، نمایش اطلاعات فنی کامل و تخصصی ابزارها، گستردگی ابزارها و محصولات برندهای مختلف، داشتن تیمی پویا، جوان و سختکوش باعث شد تا شرکت هایی که تا پیش از این به صورت حضوری برای بررسی، انتخاب و خرید ابزارهای مورد نیاز خود به بازار مراجعه می کردند به سایت کارمانیا جوش مراجعه کنند و تمام ابزارهای مورد نیاز خود را بررسی و اطلاعات فنی کامل آن را مشاهده کنند و از طریق تلفن خرید خود را انجام دهند. به این ترتیب تامین ابزار شرکت ها و کارخانجات دیگر به صورت آنلاین و تلفنی انجام می شد و نیازی به حضور نمایندگان آنها در بازار نبود و شرکت ها حتی در دورترین نقاط این کشور امکان مشاهده انواع ابزارها و انتخاب آنها را از طریق اینترنت داشتند و با ارسال رایگان، خرید و محصولات خود را دریافت می کردند.

کارآفرینی

یک سال پس از راه اندازی کارمانیا جوش با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار، با تلاش سخت و شبانه روزی جوانان خوش فکر کارمانیا جوش و طی کردن مسیر دشوار اما دلگرم کننده کارآفرینی، کارمانیا جوش توانست جایگاه خود را در رقابت نابرابر با شرکت های بزرگی که از بودجه و منابع نا محدود برخوردار بودند بدست آورد و با اقتدار در بازار رقابت به کار خود ادامه دهد. هرچند کارمانیا جوش بودجه و سرمایه ی قابل توجهی نداشت اما از مزیت های دیگری مانند خوش نامی و اعتبار میان کسبه و تجار بازار و پشتوانه مشتریان خود برخوردار بود که باعث شد با وجود رقبا تبدیل به سایت قدرتمند فروش ابزار شود.

آغاز فروش ابزار آنلاین

در سال 1401 کارمانیا جوش امکان خرید آنلاین ابزار را برای مشتریان خود فراهم نمود و نماد اعتماد الکترونیک را از سازمان توسعه تجارت الکترونیک دریافت نمود. با فراهم شدن بستر فروش اینترنتی، کارمانیا جوش وارد مرحله جدیدی از کسب و کار اینترنتی شد که با توجه به شرایط خاص این نوع کسب و کار نیاز به گسترش و تغییر مکان، استخدام متخصصین و همکاران جدید از الزامات ادامه کار بود که فرصت های شغلی جدیدی در این مجموعه بوجود آورد و بیش از پیش مدیر کارمانیا جوش را در راه پر فراز و نشیب کارآفرینی به جلو پیش برد.

 

تعریف جدیدی از کار تیمی و مشتری مداری

روحیه کار تیمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزدیک با مشتریان از استاندارد های اولیه کارمانیا جوش است که توسط مدیر عامل این مجموعه به کل تیم و کارکنان کارمانیا جوش انتقال پیدا کرده و همین استاندارد ها باعث شده تا کارمانیا جوش در مشتری مداری و ارائه خدمات خود را از دیگر رقبا به طور کلی متمایز نماید. خدماتی مانند هفت روز ضمانت بازگشت پس از خرید، ارائه فاکتور رسمی به کارخانجات، ضمانت اصالت و سلامت کالا، ارائه بهترین قیمت ها، مشاوره تخصصی رایگان برای انتخاب، خرید و حتی استفاده از ابزارها، روی گشاده و صبر و حوصله در پاسخگویی به مشتریان از جمله این خدمات و استاندارد ها است که کارمانیا جوش در سرفصل کار خود به آنها پایبند بوده و هست.

تامین ابزار و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

کارمانیا جوش با تامین ابزار و تجهیزات کارخانجات بزرگی مانند چندین کارخانه ی سیمان ، شرکت های ساختمانی، شرکت نفت و پتروشیمی و شرکت های فولاد کار خود را آغاز کرد و امروز نیز علاوه بر خرده فروشی کوچک ترین ابزار آلات خانگی کماکان دپارتمان تامین ابزار شرکتی و قسمت فروش همکاری از مهترین بخش های مجموعه بزرگ کارمانیا جوش است که به طور مجزا و با شرایط ویژه ابزار و تجهیزات مورد نیاز کارخانجات تولیدی را تامین نموده و همچنین بخش فروش همکاری، به همکاران ابزار فروش در سراسر ایران با قیمت عمده فروشی ابزار آلات، ابزار، یراق، ابزارهای مصرفی و دستگاهای صنعتی ارائه می نماید.

کارمانیا جوش نماینده برترین برندهای بازار ابزار

همانطور که گفته شد کارمانیا جوش کار خود را با بدست آوردن اعتبار و نام نیک در بازار سنتی آغاز کرد که امروز نماینده رسمی چندین برند معتبر و شرکت وارد کننده بزرگ بازار ابزار است و مستقیماً از طریق این شرکت ها تامین کالا می شود و با قیمت مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را تا دورترین نقاط این کشور رایگان ارسال می کند تا مردم این سرزمین به تخصصی ترین ابزارهای صنعتی تا خانگی ترین ابزار و یراق آلات با قیمت عمده فروشی ابزار الات دسترسی داشته باشند.

آینده روشن کارمانیا جوش در صنعت ایران

کارمانیا جوش آینده را به روشنی برای خود و جایگاه خود ترسیم نموده و هر روز هر چه بیشتر به تحقق چشم انداز خود نزدیک می شود تا بتواند همچون گذشته مشتری مداری و خدمت رسانی را به نحوی ارائه دهد تا استاندارد های مشتری مداری با کارمانیا جوش تعریف شده و بهترین نمونه برای مردم عزیز این سرزمین باشد.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.