فروش همکاری

فروش همکاری

همکاران محترم، شما می توانید با تماس گرفتن با مجموعه کارمانیا جوش و پس از تایید کارشناسان مربوطه پنلی در اختیار داشته باشید که به واسطه آن ابزارهای مورد نظر خود را به صورت تکی و عمده، با تخفیف های جذاب همکاری تهیه نمایید.

در ضمن چنانچه ابزارآلات تخصصی و محصولات خاص نیاز داشتید و پیدا کردن آن برای شما زمان بر بود، کارمانیا جوش با داشتن تیم تخصصی و حرفه ای می تواند این محصولات را با کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

عمده فروشی ابزار آلات با قیمت همکاری

سود شما در خرید خوب است!

نمایندگی رسمی فروش چندین برند معتبر و رده اول بازار ابزار ایران و همچنین داشتن یک برند باعث شده، تا کارمانیا جوش علاوه بر خرده فروشی آنلاین ابزار و یراق آلات، پتانسیل فوق العاده ایی برای عمده فروشی ابزار یراق و فروش عمده ابزار با قیمت مستقیم و بدون واسطه به همکاران و ابزار فروش های سراسر کشور داشته باشد.
به همین جهت دپارتمان فروش همکاری و عمده فروشی ابزار آلات در کارمانیا جوش از ابتدای راه اندازی این فروشگاه تشکیل شده و به همکاران سراسر کشور خدمات فروش همکاری و عمده فروشی ابزار و یراق آلات ارائه میدهد.
تا حد امکان تلاش کرده ایم، شرایط مناسب و ویژه ایی برای خرید عمده ابزار آلات و یراق برای همکاران ابزار فروش در سراسر کشور محیا کنیم؛ تا همواره ارتباط مستقیم کارمانیا جوش با دیگر همکاران حفظ شود. کارمانیا جوش فاصله بین کرمان با دیگر شهرها را نزدیک کرده تا ابزار فروشی های تمام شهرهای ایران به قیمت نمایندگی و بدون واسطه دسترسی داشته باشند و بتوانند با قیمت مستقیم کلیه محصولات فروشگاه خود را تهیه کنند.
برای اطلاع از قیمت های فروش همکاری و دریافت شرایط خرید عمده ابزار آلات و یراق با کارشناسان فروش کارمانیا جوش تماس بگیرید و یا با دنبال کردن مراحل زیر با بهترین قیمت و شرایط فروش مستقیم، ابزار آلات فروشگاه خود را تهیه نمایید.

اگر شما دارای فروشگاه هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

ساخت حساب کاربری

ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام، شماره همراه ثبت نامی خود را به همراه یک عکس از مغازه یا کارت ویزیت خود در چت آنلاین سایت برای تایید حساب همکاری ارسال کنید.

بعد از ارسال عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی کارمانیا جوش باستان، برای حساب کاربری تایید شده شما، تمام قیمت های نمایش داده شده در سایت قیمت همکاری و عمده خواهند بود.

در صورت داشتن هرگونه سوال خوشحال خواهیم شد از طریق درج کامنت در باکس زیر و ارتباط با پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

10 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.